Vedoucí transplantačního centra: prof. MUDr. Edgar Faber, CSc.
tel.: 588 442 877
e-mail: Edgar.Faber@fnol.cz
Vedoucí laboratoře cytogenetiky a molekulární cytogenetiky: Mgr. Helena Urbánková, PhD.
tel.: 585 632 876
e-mail: Helena.Urbankova@fnol.cz
Vedoucí laboratoře molekulární biologie: Mgr. Helena Urbánková, PhD.
tel.: 585 632 876
e-mail: Helena.Urbankova@fnol.cz
Vedoucí laboratoře krevních obrazů a cytomorfologie: Mgr. Jarmila Juráňová
tel.: 588 444 834
e-mail: Jarmila.Juranova@fnol.cz
Vedoucí laboratoře průtokové cytometrie: prof. MUDr. Tomáš Papajík, CSc.
tel.: 588 444 181 
e-mail: Tomas.Papajik@fnol.cz
Vedoucí laboratoře koagulační: Mgr. Luděk Slavík, Ph.D.
tel.: 588 445 350
e-mail: Ludek.Slavik@fnol.cz
Vedoucí laboratoře tkáňových kultur: MUDr. Ivana Skoumalová
tel: 588 444 774
e-mail: Iva.Skoumalova@fnol.cz
Vedoucí tkáňové banky štěpů krvetvorných buněk: MUDr. Ivana Skoumalová
tel: 588 444 774
e-mail: Iva.Skoumalova@fnol.cz
Vedoucí centra klinického hodnocení: Mgr. Václav Kajaba, Ph.D.
tel: 588 442 532
e-mail: Vaclav.Kajaba@fnol.cz
Klinický psycholog: Mgr. Alexandra Škrobánková
tel.: 588 444 221
e-mail: Alexandra.Skrobankova@fnol.cz 

 

Seznam lékařů Hemato-onkologické kliniky FN Olomouc a e-mailové kontakty

Bačovský Jaroslav, doc. MUDr., CSc.

Jaroslav.Bacovsky@fnol.cz 

Čerňan Martin, MUDr.

Martin.Cernan@fnol.cz 

Faber Edgar, prof. MUDr., CSc.

Edgar.Faber@fnol.cz 

Hanáčková Veronika, MUDr.

Veronika.Hanackova@fnol.cz 

Hluší Antonín, MUDr., Ph.D.

Antonin.Hlusi@fnol.cz 

Hubáček Jaromír, MUDr., Ph.D.

Jaromir.Hubacek@fnol.cz 

Indrák Karel, prof. MUDr., DrSc.

Karel.Indrak@fnol.cz 

Jirkuvová Andrea, MUDr.

Andrea.Jirkuvova@fnol.cz 

Kredátusová Alexandra, MUDr.

Alexandra.Kredatusova@fnol.cz 

Krhovská Petra, MUDr.

Petra.Krhovska@fnol.cz 

Kuba Adam, MUDr., Ph.D.

Adam.Kuba@fnol.cz 

Kubová Zuzana, MUDr.

Zuzana.Kubova@fnol.cz 

Lukášová Marie, MUDr.

Marie.Lukasova@fnol.cz 

Machová Renata, MUDr.

Renata.Machova@fnol.cz 

Minařík Jiří, doc. MUDr. Mgr., Ph.D.

Jiri.Minarik2@fnol.cz 

Mnacakanová Eva, MUDr.

Eva.Mnacakanova@fnol.cz 

Obr Aleš, MUDr., Ph.D.

Ales.Obr@fnol.cz 

Palová Miroslava, MUDr., Ph.D.

Miroslava.Palova@fnol.cz 

Papajík Tomáš, prof. MUDr., CSc.

Tomas.Papajik@fnol.cz 

Pika Tomáš, MUDr., Ph.D.

Tomas.Pika@fnol.cz 

Procházka Vít, prof. MUDr., Ph.D.

Vit.Prochazka@fnol.cz 

Procházková Jana, MUDr., Ph.D.

Jana.Prochazkova@fnol.cz 

Raida Luděk, MUDr., Ph.D.

Ludek.Raida@fnol.cz 

Skoumalová Ivana, MUDr.

Iva.Skoumalova@fnol.cz 

Szotkowská Romana, MUDr.

Romana.Szotkowska@fnol.cz

Szotkowski Tomáš, doc. MUDr., Ph.D.

Tomas.Szotkowski@fnol.cz 

Turcsányi Peter, MUDr., Ph.D.

Peter.Turcsanyi@fnol.cz 

Urbanová Renata, MUDr., Ph.D.

Renata.Urbanova@fnol.cz 

Vráblová Lucia, MUDr.

Lucia.Vrablova@fnol.cz