Aktuality

Olomoucké hematologické dny se zaměří na nejnovější metody diagnostiky a léčby krevních chorob
22. 5. 2023

(přesměrováno na Žurnál UP) Špičky české hematologie a příbuzných oborů oborů, ale i experty z USA, Litvy, Slovenska nebo Francie přivede do Olomouce již 35. ročník mezinárodního kongresu Olomoucké hematologické dny, který ve dnech 24.–26. května pořádá Hemato-onkologická klinika Lékařské fakulty UP a Fakultní nemocnice Olomouc a Nadace Haimaom.

Přečíst
Je to nádherný pocit, když teď vidím tolik podpory, říká Sestra sympatie Kateřina Petulová
28. 2. 2023

Nová držitelka titulu Sestra sympatie pracuje ve Fakultní nemocnici Olomouc! O tom, že soutěž, jejímž hlavním cílem je poděkovat sestrám za jejich náročnou a záslužnou práci, vyhraje právě Kateřina Petulová z Hemato-onkologické kliniky, se rozhodlo poslední únorový pátek na pražském Žofíně v rámci 11. ročníku reprezentačního plesu Sestry na sál!

Přečíst